Nowe porady dla domu

W naszym serwisie Porady.org bardzo mocno staramy się o dostarczanie najwyższej jakości porad na pytania, które wyszukują internauci. Staramy się nie tylko publikować regularnie porady, ale również rozwijać serwis o nowe kategorie.

Nie tak dawno serwis Porady.org doczekał się całkowicie nowego wyglądu, dzięki czemu wyszukiwanie w nim porad jest teraz bajecznie proste i przyjemne. To jednak dopiero początek zmian w naszym serwisie.

Facebook i Google+

Niecały tydzień temu uruchomiliśmy nasz oficjalny fan page, do którego polubienia zapraszamy pod tym linkiem. Dodaliśmy do tego również profil społecznościowy w serwisie Google+. Dzięki social mediom z łatwością możesz śledzić najnowsze porady dostępne w naszym serwisie.

Nowe kategorie

W naszym serwisie dotychczas skupialiśmy na poradach związanych z oprogramowaniem, sprzętem, bezpieczeństwem i internetem. Do grona tych porad dołączają teraz kolejne kategorie: rozrywka, zakupy i dom. Oczywiście to nie koniec i z czasem będziemy poszerzać zakres naszych poradników, których w tym momencie jest już 262 w serwisie Porady.org.

W najbliższym czasie skupimy się jednak na kategorii Dom, która z pewnością ułatwi wielu osobom codzienne zadania do wykonania w naszych 4 ścianach. Wszystkie porady w tej kategorii będą rozwiązywać najzwyklejsze problemy i z pewnością będą najbardziej korzystne dla kobiet, które czuwają nad schludnym i bezpiecznym domem. Jednak dom to jak wiadomo nie tylko kuchnia i łazienka, zatem znajdzie się tam również wiele porad dla majsterkowiczów, złotych rączek oraz dla każdego poszukiwacza domowych porad.

Zapraszamy zatem do regularnego odwiedzania naszego serwisu, jego polecania, komentowania i polubienia w profilach społecznościowych. A osoby, które chciałby rozpocząć z nami współpracę i pomóc w rozwoju największego serwisu z poradami w Polsce odsyłamy do zakładki Kontakt. Wystarczy, że do nas napiszesz, a czeka na Ciebie znakomita perspektywa kariery i pracy zdalnej.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.