Najlepsze porady - styczeń 2018

Zapraszamy do kolejnego podsumowania porad, które najbardziej przypadły wam do gustu w pierwszym miesiącu nowego roku.

Nowy rok to dla wielu osób doskonały czas na nowe postanowienia. Nie rzadko jednak, nasze plany krzyżują problemy i w takich sytuacjach znakomicie sprawdzą się nasze poradniki, dzięki którym w mgnieniu oka rozwiążesz swój problem oraz odnajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Jakie porady zatem były najczęściej wybierane w styczniu 2018 roku przez czytelników serwisu Porady.org?

Czym otworzyć pliki .docx, .xlsx, .pptx? – Pomimo dużej popularności pakiet Office, spora część internautów nie wie wciąż jak poradzić sobie z nowymi rozszerzeniami .docx, .xlsx oraz .pptx – my wiemy.

Szukanie zaawansowane: Facebook, Allegro, Google, Windows, YouTube – W tym poradniku dowiesz się jak szybko i skutecznie korzystać z zaawansowanych funkcji wyszukiwania w popularnych platformach internetowych.

Zmiana rozmiaru partycji Windows – Jak szybko zmienić rozmiar partycji Windows bez utraty danych? Wystarczy kliknąć w tą poradę i otrzymasz gotowe rozwiązanie.

Numer błędu: 0x800C0133 – Outlook Express – Widzisz u siebie ten numer błędu? Masz dość problemów z Outlook Express? Zobacz jak pozbyć się tego komunikatu.

Łamanie, zerowanie hasła Windows – Kto z nas nie chciałby dostać do swojego komputera po zagubieniu hasła? Istnieje skuteczna metoda, która pozwala pominąć formatowanie i utratę danych.

Poczta usługi Windows Live – importowanie wiadomości – Zaimportuj swoje wiadomości do programu Poczta usługi Windows live. Krok po kroku przedstawiamy jak tego dokonać.

Jak wyłączyć aktualizacje Windows 10 – Bardzo popularny i na czasie temat, bowiem aktualizacje w systemie Windows 10 potrafią wyjątkowo wiele napsuć w naszym komputerze.

Zapraszamy na kolejny cykl najlepszych porad już za miesiąc.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.