NA TOPIE
Popularne porady
POPULARNE
Najnowsze porady
 
Instalacja fotowoltaiczna - jakich formalności musisz dopełnić?
Instalacja fotowoltaiczna – jakich formalności musisz dopełnić?
 
7 porad do czego możesz użyć silikonu
7 porad do czego możesz użyć silikonu
 
Jak celnie strzelać z wiatrówki?
Jak celnie strzelać z wiatrówki?
 
Maski ochronne - jak szybko zrobić maskę samemu w domu?
Maski ochronne – jak szybko zrobić maskę samemu w domu?
 
Jak nasączyć biszkopt?
Jak nasączyć biszkopt?
Porady autora: Wiktoria Rybczyńska
Najnowsze
 
Czytaj poradnik
15 marca 2020

Jak nie iść do pracy?

Pracujesz po godzinach i po prostu potrzebujesz dnia wolnego, a do weekendu jeszcze daleko? W pracy zapowiada się kontrola, której chcesz uniknąć albo musisz załatwić coś pilnego na mieście? A może zaimprezowałeś i rano nie jesteś w stanie podnieść się z łóżka? Jak nie iść do pracy? Podpowiadam!

 
Czytaj poradnik
12 marca 2020

Jak pobudzić dziecko w brzuchu?

Pierwsze kopnięcie nienarodzonego dziecka to ważna chwila dla każdej przyszłej mamy. Rosnące w niej życie rozwija się i daje znać o swojej obecności. Co jednak jeśli przez dłuższy czas dziecko pozostaje w bezruchu? Śpi czy może coś jest nie tak i trzeba jak najszybciej skontaktować się z lekarzem? Albo gdy do badań usg zależy nam na innym ułożeniu malca? A może po prostu chcesz, żeby rodzina właśnie teraz poczuła kopnięcie? Sprawdź nasze sposoby na to, jak pobudzić dziecko w brzuchu!

 
Czytaj poradnik
10 marca 2020

Czego nie wolno gasić wodą?

Ogień to żywioł, którego nieumiejętne stosowanie może narobić ogromnych szkód, a nawet prowadzić do śmierci. Jak działać? Pierwszym odruchem wielu z nas będzie posłużenie się wodą, jednak to nie zawsze dobry krok. W sytuacjach krytycznych często działamy automatycznie, w grę wchodzą utarte schematy, warto zatem uświadomić sobie, że w niektórych przypadkach woda nie jest rozwiązaniem i dobrze zapamiętać te wyjątki! Czego nie wolno gasić wodą? Radzimy i podpowiadamy.

20
Polecane porady
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
POPULARNE TEMATY
Więcej
Zdrowie